REPREZENTANT MEDICAL

S.C. ASCENDIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei catre spitale, laboratoare si cabinete individuale.

- Atingerea obiectivelor de vanzari si marketing.

- Managementul activ al portofoliului de clienti.

- Trimiterea la timp si in standarde de calitate orice raportare administrativa.

CERINTE

- Studii superioare, experienta similara constituie un avantaj.
- Obligatoriu cunostinte medicale si permis de conducere categoria B.
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala.
- Onestitate, integritate, spirit de echipa.
- Persoana extroverta, dinamica, dornica de a-si construi o cariera in domeniul Medical.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera pachet salarial motivant, format din parte fixa si bonusuri foarte atractive, masina si telefon de serviciu.

Ascendis, companie de consultanta in resurse umane, angajeaza pentru clientul sau Zyrcon Medical care este o firma privata de succes, cu capital integral romanesc, infiintata in 1996 si care are ca principal obiect de activitate distribuirea de echipamente medicale profesionale pe piata din Romania.