Reprezentant medical

LEO PHARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant medical - promovarea portofoliului de medicamente LEO Pharma A/S.

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- absolvent al facultatii de medicina sau farmacie
- excelente abilitati de comunicare
- cunoastere foarte buna a limbii engleze
- bune cunoştinţe de operare PC
- posesor de carnet de conducere cat.B, experienta in conducere auto

Experienta anterioara si/sau training in vanzari vor fi considerate un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Va oferim posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.
Pachet salarial atractiv si training dedicat.

LEO Pharma este o companie de origine daneza infiintata in anul 1908, avand ca proprietar Fundatia LEO.
Sediul central se afla in Danemarca, la Copenhaga. Birouri si filiale LEO sunt deschise in peste 25 de tari ale lumii, iar produsele sunt prezente in 90 de tari, prin diferiti parteneri.
Ariile terapeutice majore in care LEO este prezenta sunt dermatologia si \"critical care\".
Dorim sa construim si in Romania, unde suntem prezenti de relativ scurt timp, 2000-2001, imaginea pe care LEO o are peste tot in lume: o companie cu traditie, foarte respectata pentru standardele cercetarii si orientarea catre oameni