Reprezentant Medical

S.C. REPLANT MEDICAL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu casele de asigurari, medici si personalul din spitale
- promovarea, prezentarea si vanzarea produselor firmei
- activitate de suport si asistenta pentru pacientii care sunt clientii firmei
- atragerea de noi clienti
- implementarea si urmarirea realizarii strategiei companiei in zona de responsabilitate
- monitorizarea pietei si a concurentei
- activitate de raportare

CERINTE

-experienta in domeniul medical constitue avantaj
- experienta in promovare si vanzare de minim 1an
- cunostinta de operare calculator
- cunoasterea lb. engleze constituie avantaj
- disponibilitate la deplasari si lucru pe teren
- carnet de conducere cat.B fara incidente rutiere
- studii universitare
Abilitati necesare:
- abilitate foarte bune de comunicare si negociere
- mobilitate, dinamism, diplomatie
- prezenta de spirit, initiativa
- persoana deschisa, energica, organizata, eficienta
- organizare si lucru individual, time management eficient
- abilitati autodidactice si capacitate de asimilare rapida de informatii in cantitate mare

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salar atractiv + bonusuri dupa realizari
- lucrul intr-o echipa dinamica, tanara, ambitioasa
- masina de serviciu, laptop+internet, telefon mobil
- traininguri

Firma REPLANT MEDICAL, a fost infiintata in anul 1996 cu capital privat strain 100%, avand ca obiect de activitate
importul si comercializarea de articole si dispozitive medicale.
In cursul anilor activitatea firmei s-a diversificat si a cunoscut o crestere considerabila.
De la introducerea sistemului de asigurari de sanatate in Romania, firma devine furnizor acreditat de catre CNAS pentru
dispozitive medicale.
Pentru anul 2006 firma si-a fixat obiective ambitioase, printre care si extinderea activitatii si dezvoltarea retelei proprii de
magazine de prezentare si puncte de lucru pe teritoriul tarii.