Reprezentant medical

Biogalenica Project and Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea si promovarea medicamentelor la clientii companiei
-sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling)
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
- monitorizarea activitatii concurentei

CERINTE

- studii superioare absolvite (Medicina / Farmacie/Biologie/Chimie);
- experienta anterioara in vanzari este un plus
- aspect profesional - business
- putere de convingere;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- permis auto (categoria B)
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare
- autoturism de servici, telefon mobil

Companie romaneasca producatoare - Reprezentanta in Romania pentru importante companii europene