REPREZENTANT MEDICAL

INFOMED FLUIDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea relatiilor de promovare cu toti clienti arondati in zona sa de activitate
-identifica si contacteaza posibili clienti noi
-culege informatii si pregateste periodic rapoarte (ori de cate ori situatia din zona o cere)
-optimizeaza eficient tempistica de plati a clientilor din zona sa de activitate

CERINTE

-Studii superioare de farmacie sau medicina
-Experienta de minim 3 ani in promovarea de medicamente
-Limba engleza nivel mediu; limba italiana constituie un avantaj
-Cunostinte PC
-Caracter dinamic si organizat
-Reale abilitati de comunicare si negociere
-Disponibilitate pt. deplasare in teritoriu
-Recomandari

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru tanar, dinamic si profesional

Infomed Fluids este o firma in plina ascensiune, cu sediul in Romania, specializata in dezvoltarea si producerea solutiilor perfuzabile ambalate in pungi PVC si flacoane de sticla.