Reprezentant Medical

TERAPIA RANBAXY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea in mod etic a medicamentelor si a altor produse farmaceutice ale companiei, catre medicii din dispensare, policlinici, spitale si farmacistii din farmaciile cu circuit deschis si inchis, pentru a creste cererea, in concordanta cu strategiile departamentului Marketing, facand uz de cunostintele medicale/farmaceutice si de tehnica de vanzare a medicamentelor.

CERINTE

- Studii superioare in domeniile medicina sau farmacie;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte de utilizare Microsoft Office;
- Permis de conducere categoria B (cu experienta);
- Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Compania noastra ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, programe de training de un inalt nivel si un pachet salarial atractiv.

Terapia Ranbaxy se afla pe primul loc intre producatorii de medicamente generice din Romania. Cu peste 1200 de angajati, are in prezent cea mai mare si cea mai profesionista echipa de vanzari din domeniul farma in Romania.

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, entuziasta si profesionista, care activeaza intr-unul dintre cele mai dinamice medii de afaceri din Romania?
Terapia Ranbaxy iti ofera aceasta posibilitate, alege provocarea!