Reprezentant medical

Centrul Medical Simona

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti si promovarea serviciilor noastre
- Deplasarea la sediile clientilor pentru intalniri, pentru prezentarea ofertei
- Realizarea volumului de vanzari si incasari
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliuliu de clienti

CERINTE

- Fire dinamica
- Experienta in marketing - vanzari
- Spirit comercial dezvoltat, orientare catre client
- Aptitudini excelente de comunicare si persuasiune, bun negociator
- Disponibilitate pentru deplasari la clienti / munca de teren
- Permis conducere

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- 1-4% comision din vanzari
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare
- telefon mobil

Centrul Medical a luat nastere in anul 1991. Inca de la inceput, numele firmei a fost asociat, prin tot ce face, cu dinamismul, creativitatea, deschiderea, indrazneala, grija pentru pacient si nu in ultimul rand consecventa.