Reprezentant Medical

Pansiprod-Medical, SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor sanitare catre clientii companiei(spitale si clinici);
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;
- cresterea volumului de vanzari pe clientii deja existenti;
- identificarea de noi clienti;
- colectarea de date referitoare la competitie (produse, pret, etc.)

CERINTE

- studii de medicina, farmacie, bioinginerie, biologie;
- experienta relevanta in promovarea/vanzarea produselor medicale (constituie un avantaj);
- abilitati in comunicare, prezentare si planificare;
- persoana dinamica, responsabila, optimista, cu atitudine pozitiva;
- cunostinte de limba engleza, operare PC;
- permis de conducere, disponibilitate de deplasare;
- domiciliul stabil in orasul in care urmeaza sa-si desfasoare activitatea.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- masina si telefon de serviciu;
- oportunitati de dezvoltare a carierei

PANSIPROD MEDICAL are ca obiect de activitate importul, productia si distributia de produse medicale si parafarmaceutice (autohtone sau de import). A devenit in timp unul dintre cei mai importanti furnizori din tara pentru sectorul medical.
Obiectivul companiei este cresterea continua a nivelului calitativ al serviciilor si in acelasi timp, largirea gamei de produse oferite clientilor nostri, precum si imbunatatirea nivelului competitiv al produselor medicale existente pe piata romaneasca.
Am reusit atingerea acestui obiectiv si datorita relatiilor de buna colaborare pe care le avem cu furnizori externi, societati cu renume deosebit pe piata medicala mondiala.
PANSIPROD MEDICAL detine o retea de distributie ce acopera intreg teritoriul tarii, o contributie majora avand cele 10 depozite proprii existente in intreaga tara(Alba, Brasov, Cluj, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Oradea si Timisoara).

Zona: Piata Presei Libere