REPREZENTANT MEDICAL

Aliat HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea in mod etic a produselor companiei
* Stabilirea si mentinerea unor relatii productive cu clientii
* Raportarea in mod realist a rezultatelor activitatii
* Comunicare constructiva cu toate departamentele companiei
* Managementul responsabil al teritoriului alocat

CERINTE

* Absolvent al facultatii de medicina, farmacie, biologie, biochimie
* Experienta in promovarea si vanzarea produselor farmaceutice de minim un an intr-o companie multinationala sau minim doi ani intr-o companie locala
* Cunoasterea unor tehnici de vanzare si a mediului farmaceutic
* Abilitati superior dezvoltate de prezentare a unor informatii, de negociere si persuasiune
* Tenacitate, spontaneitate si punctualitate
* Capacitatea de a lucra in echipa si de a respecta dead-line-uri
* Permis de conducere cat. B
* Cunostinte operare PC, cunostinte de limba engleza nivel avansat
* Adaptare facila la dinamismul pietei farmaceutice
* Creativitate si organizare in rezolvarea sarcinilor de serviciu

BENEFICII OFERITE

* beneficii materiale in concordanta cu activitatea depusa
* traininguri specializate
* un mediu de lucru profesionist si antrenant intr-o companie multinationala
* posibilitati reale de a construi o cariera in acest domeniu

AliatHR este un furnizor complet de solutii eficiente in dezvoltarea resurselor umane.