Reprezentant medical

SC ENA FARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.promovarea profitabila a produselor si imaginii companiei
2.initierea si mentinerea relatiilor profesionale cu medicii ortopezi, reumatologi, balneofizioterapie/alte cadre medicale de specialitate din spitale/cabinete medicale; CAS-uri; farmacii; alti clienti importanti din zona alocata
3.formarea, mentinerea si actualizarea bazei de date a contactelor din teritoriul alocat
4.intocmirea si transmiterea rapoartelor de activitate conducerii firmei la termenele stabilite
5.participarea, ca reprezentant al companiei, la conferinte, congrese si simpozioane de specialitate
6.monitorizarea prezentei si activitatii concurentei si propunerea masurilor de combatere a acesteia
7.sustinerea participarii firmei la licitatii pentru achizitii organizate de spitale/alte unitati sanitare.
Oferta de angajare este valabila pentru orasele: Bucuresti, Braila, Brasov, Craiova, Cluj, Constanta, Galati, Iasi, Mures, Ploiesti, Targoviste, Timisoara

CERINTE

Candidatul ideal:
1.absolvent de studii superioare (STUDII MEDICALE SAU INRUDITE CONSTITUIE AVANTAJ)
2.dornic sa inceapa/sa continue o cariera de succes alaturi de o echipa tinara profesionista (EXPERIENTA IN VANZARI FARMA, DISPOZITIVE MEDICALE, APARATURA MEDICALA, CONSTITUIE REAL AVNTAJ)
3.bune abilitati de comunicare
4.bine organizat, dinamic
5.serios, perseverent
6.bun ascultator
7.persoana cu initiativa
8.cunostinte avansate de limba engleza (OBLIGATORIU)
9.permisul de conducere auto (CEL PUTIN 1 AN EXPERIENTA).
10.cunostinte PC avansate (OBLIGATORIU)

RUGAM SA TRIMITA CV NUMAI ACEI CANDIDATI CARE SE INSCRIU CA PROFIL IN CERINTELE DE MAI SUS

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri functie de vanzari, autoturism, telefon.

Compania Ena Farma are ca domeniu principal de activitate furnizarea de dispozitive medicale din Elvetia. www.enafarma.ro