REPREZENTANT MEDICAL

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Va beneficia de training in tara si la partenerii din strainatate;
- Va primi o zona de responsabilitate;
- Concepe si implementeaza un program de promovare a produselor si serviciilor companiei;
- Dezvolta reteaua de distributie a companiei;
- Gestioneaza activitatea de promovare a serviciilor si produselor companiei (existente sau nou introduse), de prospectare a pietei, de negociere, incheiere contracte ( in limitele presupuse de procedurile interne) si administrarea acestora;
- Se asigura ca, in permanenta, clientii societatii cunosc oferta completa de produse a acesteia si, in functie de nevoile fiecaruia, concepe oferte personalizate pentru fiecare client in parte.
- Activitati de raportare, de administrare a bazei de date de clienti si de colaborare cu departamentele de marketing si vanzari in organizarea de prezentari de servicii sau evenimente PR de specialitate pe piata locala.

CERINTE

- Studii superioare, medicina, farmacie, biochimie – constituie un avantaj;
- Experienta in promovarea produselor si serviciilor in domeniul medical;
- Constituie un avantaj detinerea unui portofoliu propriu de clienti;
- Persoana sociabila, dinamica, responsabila, orientata spre rezultat;
- Capacitate de lucru in echipa.

- Foarte bune cunostinte PC;
- Foarte bune cunostinte de limba engleza;
- Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Comision din vanzari
- Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei firme in expansiune.

Companie infiintata in anul 2001, lider de piata in domeniul dispozitivelor medicale, cu retea de distributie a produselor si serviciilor la nivel national