Reprezentant Medical

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Initiaza si mentine relatiile profesionale cu medici/alte cadre medicale de specialitate din spitale/cabinete medicale;

- Promoveaza produsele si genereaza recomandari ale produselor dermo-cosmetice;

- Formeaza, mentine si actualizeaza o baza de date a contactelor din teritoriul alocat;

- Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte la termenele stabilite privind activitatile desfasurate;

- Participa, ca reprezentant al companiei, la conferinte, congrese si simpozioane de specialitate;

- Monitorizeaza prezenta si activitatea concurentei si propune masuri in consecinta.

CERINTE

- Studii superioare, medicina sau farmacie;

- Experienta pe un post similar minim 1 an;

- Cunostinte de marketing si comunicare;

- Simt comercial ;

- Capacitate de a initia si dezvolta relatii interumane ;

- Cunostinte avansate de limba engleza ;

- Permis auto categoria B;

- Disponibilitate pentru program flexibil si deplasari in teritoriu;

- Persoana dinamica cu spirit de inititiva;

- Dorinta si capabilitate de a invata.

BENEFICII OFERITE

- Sistem flexibil de salarizare (corelat cu performantele).

- Masina de servici, laptop, telefon mobil;

Firma mixta romano-austriaca ISG Romania este prezenta pe piata romaneasca din 1999. Incepandu-si activitatea in Ungaria si in Republica Ceha, in prezent ISG furnizeaza servicii specializate in domeniul resurselor umane in tarile Europei Centrale si de Est. ISG are astazi parteneri in Croatia, Cehia, Germania (Stuttgart, Frankfurt), Romania, Serbia, Slovacia, Slovenia. In Austria, ISG acopera intreg teritoriul prin reprezentantele sale din : Vienna, Villach, Graz, Tyrol, Salzbourg, St. Poelten si Wiener Neustadt.