REPREZENTANT MEDICAL

SC SENSIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta si promoveaza serviciile companiei;
- Contacteaza si viziteaza clientii din teritoriul alocat;
- Identifica noi clienti;
- Organizeaza si participa la diferite simpozioane, conferinte si mese rotunde.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta pe un post similar (servicii medicale, produse farmaceutice etc) - minim un an;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel);
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
- Permis categoria B (disponibilitate de deplasare - reprezinta o conditie obligatorie);
- Persoana comunicativa, dinamica, proactiva si orientata catre rezultat.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet compensatoriu motivant si oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti cu standarde si performante ridicate!

Sensiblu a introdus pentru prima data in Romania conceptul de „health and beauty pharmacy”, ajungand in scurt timp cea mai mare retea de farmacii cu acoperire nationala. Impreuna cu Mediplus, lider pe piata distributiei de medicamente, Sensiblu face parte din holdingul A&D Pharma, unul din cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania.