Reprezentant Medical

Consumer Product Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta si promoveaza produsele si serviciile companiei;
- Contacteaza si viziteaza clientii din teritoriul alocat;
- Identifica noi clienti;
- Organizeaza si participa la diferite simpozioane, conferinte si mese rotunde.

CERINTE

- Studii superioare finalizate ( reprezinta un avantaj facultatea de medicina sau farmacie)
- Experienta pe un post similar (servicii medicale, produse farmaceutice etc) - minim un an;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel);
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
- Permis categoria B (disponibilitate de deplasare - reprezinta o conditie obligatorie);
- Persoana comunicativa, dinamica, proactiva si orientata catre rezultat.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet compensatoriu motivant si oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti cu standarde si performante ridicate.

CPN, companie ce activeaza in domeniul FMCG, sprijina partenerul sau HIPP ROMANIA in proiectele de extindere pe piata romaneasca.

HIPP, de-a lungul dezvolt¿rii sale , de la o afacere de dimensiuni mici pân¿ la nivelul actual, a demonstrat o mare capacitate de a se adapta la evolutia pietei, f¿r¿ a-¿i pierde îns¿ principiile fundamentale ¿i valorile de baz¿, atât de importante pentru succesul pe termen lung.