Reprezentant medical

Terapia Ranbaxy

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea în mod etic a medicamentelor ¿i a altor produse farmaceutice ale companiei, c¿tre medicii din dispensare, policlinici, spitale ¿i farmaci¿tii din farmaciile cu circuit deschis ¿i închis, pentru a cre¿te cererea, în concordan¿¿ cu strategiile departamentului Marketing, f¿când uz de cuno¿tin¿ele medicale/ farmaceutice ¿i de tehnica de vânzare a medicamentelor

CERINTE

- Studii superioare în domeniile medicin¿ sau farmacie
- Cuno¿tin¿e de limba englez¿
- Cuno¿tin¿e de utilizare Microsoft Office
- Permis de conducere categoria B (cu experien¿¿)
- Experien¿a într-o pozi¿ie similar¿ constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Compania noastr¿ ofer¿ excelente posibilit¿¿i de dezvoltare a carierei profesionale, programe de training de un înalt nivel ¿i un pachet salarial atractiv.

Terapia Ranbaxy este cea mai mare companie producatoare de medicamente generice din România.