REPREZENTANT MEDICAL

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza numele, imaginea si serviciile companiei in relatiile cu medicii din zona arondata;
- Monitorizeaza vanzarile si gestioneaza bugetul pe zona alocata;
- Identifica liderii de opinie la nivel local, acumuland informatii din piata Pharma;
- Stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri, in functie de politica comerciala a companiei.

CERINTE

- Studii superioare, absolvirea Facultatii de Medicina sau de Farmacie constituie un avantaj;
- Experienta relevanta de minim 1 an in domeniu;
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Permis auto;
- Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu dinamic si profesionist.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.