Reprezentant Medical

CEBIS International

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea serviciilor si produselor companiei;
• Initierea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii de succes cu clientii companiei;
• Sustinerea activitatilor specifice de marketing, de prezentari la medici;
• Vizite la clienti pe zona alocata;
• Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei;
• Comunica permanent cu departamentele companiei in vederea rezolvarii tuturor situatiilor din teren;
• Raporteaza activitatea si indeplineste activitatile administrative;

CERINTE

• Studii superioare finalizate (studii medicale sau conexe);
• Experienta in promovare medicala minim 2 ani;
• Bune abilitati de comunicare si relationare;
• Abilitati de planificare, organizare, punctualitate, realizarea activitatilor in conformitate cu termenele stabilite;
• Persoana cu atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate, precum si abilitati de a lucra in echipa;
• Persoana orientata catre rezultate (cantitative si calitative),
• Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
• Permis de conducere categoria B;
• Disponibilitate deplasari;
• Cunoştinţe bune de limba engleză.

BENEFICII OFERITE

• Pachet financiar atractiv
• Training de specialitate
• Un mediu de lucru placut intr-un colectiv performant si dinamic;
• Oportunitati de dezvoltare profesionala;

CEBIS International (www.cebis-int.com) - o companie globala specializata in servicii de cercetare clinica si programe de support pacienti.