Reprezentant Medical

Technoglobe

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor medicale
- colaboreaza cu Bussiness Manager si Product Manager
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti
- supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
- monitorizarea activitatii concurentei
- negociere si incheiere contracte

CERINTE

- studii superioare absolvite (Medicina / medicina Veterinara, Biologie, Chimie);
- cunostinte PC (Word, Excel );
- limba engleza;
- abilitati de comunicare, prezentare;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- 1-3% comision din vanzari
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Importator si distribuitor de produse medico-chirurgicale.