REPREZENTANT MEDICAL

Ozone Laboratories SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor farmaceutice in spitale si policlinici
- Realizeaza obiectivele individuale calitative si cantitative
- Stabileste si dezvolta relatii cu clientii in beneficiul ambelor parti
- Participa la toate cursurile pregatitoare in scopul imbunatatirii cunostintelor sale si dezvoltarii competentelor necesare desfasurarii activitatii de Reprezentant Medical Ozone

CERINTE

- Absolventi ai unei institutii de invatamant superior (medicina, farmacie sau specialitati inrudite)
- Abilitati de relationare si comunicare
- Disponibilitate de deplasare in teritoriu
- Posesor permis de conducere auto
- Experienta in domeniul promovarii produselor farmaceutice constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Telefon
Masina

Ozone Laboratories este o companie farmaceutica dedicata producerii de medicamente de calitate la preturi accesibile concentrandu-se asupra a ceea ce conteaza.In activitatea sa, Ozone Laboratories urmareste sa imbunatateasca calitatea vietii si sa creeze valoare si crestere sustenabila.