Reprezentant medical

Baby Stem Cells

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea serviciilor Baby Stem in maternitatile publice si private din Bucuresti si restul tarii
-stabilirea,dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii din portofoliu
-initierea si mentinerea relatiei cu noi medici
-participarea la evenimente
-negocierea si semnarea contractelor de colaborare
-semnarea contractelor de stocare cu viitorii parinti
-monitorizarea concurentei
-rezolvarea solicitarilor venite din partea clientilor sau a personalului medical colaborator
-raportari saptamanale si lunare catre Business Development Manager

CERINTE

-absolvent studii superioare
-experienta constituie un avantaj,
- carnet conducere B ( optional)
-abilitati excelente de comunicare,convingere si negociere
- fire creativa,sociabil,energic,orientat spre rezultate
- Cunostinte PC;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-bonus in functie de performanta obtinuta
-telefon
-suport din partea unei echipe de inalt nivel promotional

Baby Stem ( www.babystem.ro) este partenerul exclusiv pentru România al băncii de celule stem numărul 1(în ceea ce privește recoltările lunare și eliberările totale) din Germania, Seracell AG (www.seracell.de) – al cărei sediu central se află în Berlin.