REPREZENTANT MEDICAL

SC AMERICAN MEDICAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementeaza strategia de vanzari a companiei
- promoveaza serviciile medicale si imaginea firmei
- negociaza si stabileste intalniri regulate cu clientii cheie
- mentine legatura cu clientii companiei
- este responsabil de culegerea informatiilor din piata
- intocmeste rapoarte lunare cu privire la activitatea desfasurata

CERINTE

- Studii superioare finalizate(preferabil chimie, farmacie, biologie biotehnologie, medicina veterinara sau cunostinte generale in aceste domenii)
- experinta in domeniul vanzarilor/ pe un post similar – minim 5 ani
- cunostinte limba engleza nivel mediu
- permis conducere categoria B, auto personal
- disponibilitate de deplasare in afara Bucurestiului (minim 30% din job)
- cunostinte PC
- abilitati excelente de comunicare, negociere
- persoana comunicativa, responsabila, organizata, cu spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix motivant
- Comisioane in functie de vanzari
- Bonusuri la indeplinire target
- Alte beneficii

American Medical Center din Bucuresti este reprezentantul oficial al Spitalului Universitar Hadassah din Ierusalim, Israel in Romania. Compania noastra promoveaza serviciile medicale ale Spitalului Hadassah in spitalele si institutiile medicale din tara si intermediaza
legatura medicilor si pacientilor romani cu spitalul din Ierusalim.