Reprezentant Media

Total Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Propune si realizeaza studii pentru dezvoltarea retelei de panouri in zona de activitate conform cu strategia de dezvoltare a companiei
- Exploateaza oportunitati ivite(posibile achizitii)
- Propune- din initiativa personala- proiecte de dezvoltare.
- Aduce aportul si initiativa personala in dezvoltarea relatiilor cu autoritatile in zona de responsabilitate
- Mentine si gestionaeaza o foarte buna relatie inter si intra departament
- Responsabil cu autorizarea panourilor din zona care i se aloca
- Gestionarea contractelor din zona care i se aloca
- Negociere contarctelor existente dar si a noilor contracte

CERINTE

- Studii universitare finalizate
- Cunostinte foarte bune de limba engleza
- experienta relevanta de 2 ani
- Sa cunoasca domeniul publicitatii outdoor, pentru a putea identifica locatii noi
- Sa fie o persoana creativa si cu initiativa
- Trebuie sa fie o persoana dinamica, creativa, cu spirit de competitie, capabil sa-si duca proiectele la bun sfarsit.

BENEFICII OFERITE

-pentru mai multe detalii va rog sa accesati site-ul nostru: www.tbs.ro

Clientul nostru este o companie multinationala cu o prezenta foarte importanta pe piata de outdoor din Romania; cultura sa organizationala se distinge prin know how-ul de peste 100 de ani in domeiu pe care compania la acumulat pe piata europeana de publicitate out of home.