Reprezentant Marketing si Contractare

Isera Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza analize de piata privind clientii, concurenta, structurarea pietei sau evolutia acesteia in timp
- se asigura ca analiza elaborata va fi folosita in stabilierea strategiilor de marketing precum si in scopul atingerii obiectivelor companiei
- realizeaza prezentari profesionale ale analizelor elaborate
- propune anumite recomandari privind modul cum ar trebui sa se desfasoare activitate in viitor, pe baza respectivelor analize
- participa la elaborarea strategiei de produs si marketing
- participa la elaborarea strategiei de vanzari a companiei
- realizeaza statistici referitoare la activitatea de marketing si de vanzari
- realizeaza baze de date comparative
- verifica datele inregistrate deja in baza de date si le grupeaza pe diferite criterii
- oferteaza si contrateaza, asigura suport si managementul contractelor din portofoliu
- realizeaza rapoarte saptamanale (uneori chiar zilnice) conform cerintelor directorului de marketing

CERINTE

- studii superioare economice,
- experienta min 1 ani intr-o pozitie similara,
- cunostinte privind cercetarea de piata
- cunostinte bune de limba engleza
- cunostinte foarte bune de operare PC (in special Excel si PowerPoint)
- cunostinte foare bune de analiza statistica
- abilitati excelente de prezentare, abordare analitica
- capacitate de exprimare in scris fluenta, coerenta
- analitic,
- spirit de echipa
- ordonat,
- flexibil.
- spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si abilitatile candidatului, se negociaza in cadrul interviului. Marjele salariale publicate in aces anunt sunt orientative.
Candidatii debutanti in munca vor putea avea in perioada de proba DOAR salariul minim pe economie. Dupa perioada de proba salariul creste in cadrul postului sau salaritul este incadrat pe un post superior, conform abilitatilor si performantelor dovedite pe post.
Compania ofera posibilitati extinse si scalabile de dezvoltare personala, promovare si cresterea veniturilor
Bonusuri de performanta se vor detalia in cadrul interviului

Isera Consulting Services este o companie tanara si dinamica, cu o crestere spectaculoasa a portofoliilor si cifrei de afaceri, specializata in prestarea profesionala si inovativa a serviciilor externalizate de clienti in domeniile: securitate si sanatate in munca in industrie si servicii, precum si pe santiere temporare si mobile, accounting, resurse umane si managementul calitatii.
Anul 2019 este un an al dezvoltarii teritoriale si integrarii unor noi tipuri de servicii pentru clienti, bazate pe o abordare puternic personalizata si eficienta atat pentru angajatori cat si pentru angajatii acestora.
Ne sustinem afacerea bazandu-ne pe colegi valorosi, carora le oferim intreg suportul pentru dezvoltare personala si performanta in munca.
Satisfactia clientilor nostri se masoara cu fidelitatea acestora, cresterea numarului de servicii contractate si diminuarea costurilor ascunse generate in companiile partenere.