Reprezentant marketing - publicitate

SC Crios Computers SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATENTIE! CV-urile se vizualizeaza numai daca le trimiteti pe adresa de email mentionata nu si daca se aplica la aceasta oferta.
- CV-urile se trimit numai pe adresa contact@10afaceri.com

- promoveaza imaginea portalului companiei;
- publica diferite articole si anunturi pe site-urile de profil'

CERINTE

- cunostinte minime de utilizare a internetului;
- perseverenta maxima;
- calculator si conexiune la internet proprie deoarece activitatea se va desfasura la domiciliu eliminand cheltuielile cu transportul sau alte cheltuieli.

BENEFICII OFERITE

- consultanta gratuita;
- suport tehnic profesional;
- pachet salarial atractiv pentru munca part-time;
- crestere salariala din 3 in 3 luni in decurs de un an;
- bonus din 6 in 6 luni echivalent cu ultimul salariu incasat;
- posibil pe viitor la o colaborare mai lunga si cadou telefon mobil si/sau laptop.

Compania Crios Computers activeaza din 2006 pe piata IT din Romania cautand sa ofere cele mai bune servicii si solutii de IT pentru clientii sai. Promovarea serviciilor, consultanta IT si suport tehnic profesional de calitate sunt cele 3 ATU-uri pe care Crios Computers le are in maneca.