Reprezentant firma de consultanta

SC FINIT CONSULT & MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea elaborarii proiectelor
-gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-negocierea de contracte
-activitati de organizare, planificare si de urmarire a proiectelor
-realizarea targetului alocat
-cresterea numarului de clienti noi
-prospectarea pietei
-vizite la clienti si promovarea serviciilor firmei
-monitorizarea derularii contractelor
-monitorizarea concurentei

CERINTE

-experienta in vanzari, marketing sau publicitate constituie un avantaj
-excelente abilitati de comunicare, negociere si relationale
-prezenta placuta , dinamica, activa, optimista, orietntat catre client, personalitate energica
-permis de conducere categoria B constituie un avantaj
-cunostinte operare PC ( MsOffice )
-atitudine deschisa, adaptabila, flexibila
-cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala

BENEFICII OFERITE

-salariu lunar fix
-comision din vanzari
-bonusuri suplimentare pentru depasirea targetului
-contract de munca
-program de lucru ¿ part time / full time

Finit Consult & Management SRL este o firma specializata in consultanta de afaceri. Noi va putem ajuta pentru obtinerea unor finantari din programe si fonduri rambursabile si nerambursabile acordate de institutii financiare, nationale si internationale: Uniunea Europeana (Sapard, Phare, Ispa, Ricop), Banca Mondiala, BERD, fonduri de investitii private.