REPREZENTANT DISTRIBUTIE

SC GECAD NET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea de solutii software prin reteaua de parteneri;
- Gestionarea si consolidarea relatiei cu partenerii;
- Identificarea de noi oportunitati de re-vanzare pe principalele distributii de produse;
- Dezvoltarea retelei de parteneri;
- Prezentarea ofertei de produse/servicii, consilierea partenerilor;
- Initierea de proiecte noi;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
- Raportare activitate.

CERINTE

- Studii superioare
- Minim 3 ani experienta intr-un post similar;
- Cunostinte piata IT;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Persoana organizata, flexibila, orientata spre client;
- Bun negociator;
- Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- lucrul intr-o echipa dinamica;
- training pe post.

GECAD este una dintre cele mai cunoscute marci românesti în întreaga lume. De la începuturile sale în 1992 si pâna astazi, când cuprinde 4 firme de succes, Grupul GECAD s-a impus treptat în pozitia de lider puternic al pietei românesti de IT.
În cadrul grupului, GECAD NET este compania specializata în oferirea de servicii profesionale de securitate IT, solutii integrate de securitate IT si software.