REPREZENTANT / DISTRIBUITOR PRODUSE COSMETICE AVON

IMOBILI NETWORK DEVELOPMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea si plasarea comenzilor, pe baza brosurii Avon;
-achitarea contravalorii produselor in maxim 18 zile de la livrare

Persoanele interesate vor fi contactate in 24 de ore si vor primi GRATUIT, personal sau prin posta brosura AVON si pachetul cu explicatiile necesare pentru a fi un bun reprezentant.

CERINTE

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut.
Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

BENEFICII OFERITE

-inscriere gratuita
-15-30% discount din valoarea comenzilor;
-livrare la domiciliu in 48 de ore;
- cadouri lunare, chiar de la prima comanda;
- participarea la concursuri si competitii motivante;
- CARD Avon pentru cumparaturi + asigurare medicala;
- sprijinul permanent unui coordonator de vanzari;
-program flexibil;
-sansa de a promova la conducerea unei echipe.

Va rugam trimiteti datele de contact sau CV la adresa de email : tudosaalina@yahoo.com

DESCRIEREA FIRMEI

O firma de renume pe piata produselor cosmetice.