Reprezentant/Distribuitor cafea si aparate de cafea de productie italiana

Optibar

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta reprezentanti / vanzatori de cafea si aparate de cafea, si alte produse din acelasi domeniu, pentru o firma cu capital strain, care importa in Romania produse de calitate superioara din domeniul Horeca si Vending. Reprezentantii, ce vor lucra in regim full-time sau part-time, vor trebui sa ia legatura cu eventualii clienti (cafenele, baruri, restaurante, hoteluri, s.a.m.d) si sa ii convinga pe acestia de calitatea si unicitatea produselor firmei, urmand ca apoi sa se realizeze vanzarea efectiva a acestor produse catre clienti.

CERINTE

Candidatul ideal ar trebui sa fie tanar/tanara serios/serioasa cu o cultura generala medie si aspect fizic placut, sa fie posesor de permis de conducere categoria B si preferabil sa posede propriul autoturism.
Este un plus dar nu obligatoriu cunoasterea limbii italiene dar si o oarecare experienta in domeniile vanzarii.
Cautam tineri energici si ambitiosi, cu dorinta de afirmare, care sa se simta motivati sa lucreze proportional cu remunerarea pe care si-o doresc.

BENEFICII OFERITE

remunerare atractiva + bonusuri in functie de vanzari

Daca sunteti interesat, trimiteti CV-ul si va vom contacta in cat mai scurt timp pentru un interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma cu capital strain