Reprezentant de vinzari - Bucuresti

AKARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma noastra doreste sa angajeze un/o reprezentant/a de vinzari care sa dezvolte si sa puna in practica strategia noastra de vinzari in zona Bucuresti.

CERINTE

Candidatul ideal va fi o persoana pasionata de vinzari, organizata, creativa si cu multa initiativa.

Experienta in acest domeniu nu este neaparat necesara, dar constituie un avantaj.

- pasiune pentru vinzari
- abilitatea de a finaliza proiecte
- creativitate, atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- simtul umorului
- ambitia de dezvoltare personala si profesionala
- limba engleza cel putin la nivel de conversatie
- cunostinte bune operare de calculatoare (navigare internet, Word, Outlook)
- permis cat. B

Constituie avantaje:

- experienta in vinzarile din domeniul accesoriilor de mobilier, mobilier sau designul interior
- experienta in vinzari business to business
- autoturism propriu

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, tinar, informal
- salariu + comision motivante
- training in vinzarea produselor noastre
- telefon + autoturism
- calatorii in strainate

AKARA SRL, membra a grupului Akara, este o firma specializata in importul de accesorii pentru mobilier si spatii de locuit. Partenerii externi ai firmei noastre sunt lideri in domeniul lor de activitate.

Ne adresam in special producatorilor de mobilier in serie si la comanda. Printre clientii nostri se numara firme de prestigiu din Cluj si din tara, cum sunt Terminus, Mobset, Oldmob, Green Forest, Elvila, Maria Design, Silvarom, Aici Mobilier, Modul Design, etc.