Reprezentant de vinzari

Hagleitner Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

AKARA Distribution srl, din Cluj, care va deveni in curind Hagleitner Romania srl, partener exclusiv pentru Romania al firmei austriece Hagleitner Hygiene International, angajeaza pentru orasele Brasov si Bucuresti, o/un reprezentant(a) de vinzari.
Activitatea noastra consta in importul, vinzarea si service-ul dispenserelor de sapun, hirtie prosop si igienica, pentru colectivitati.
Persoana angajata va avea misiunea de a dezvolta activitatea noastra in aria de acoperire.
Munca in acest domeniu presupune perseverenta, ambitie, spirit organizatoric, capacitatea de a gasi modalitati noi de a incheia o vinzare si nu in ultimul rind o capacitate excelenta de a intelege nevoile clientului.

CERINTE

- experienta de minim 6 luni in vinzari
- abilitatea de a vinde un produs nu neaparat bazat doar pe pretul mic al acestuia
- cunostinte solide de limba engleza
- ambitia de dezvoltare personala si profesionala
- nu in ultimul rind, seriozitate, spirit de initiativa, abilitati de comunicare
- cunostinte de operare PC, permis de conducere

Constituie avantaje:
- experienta in vinzari business to business
- experienta in domeniul vinzarii acestor produse
- fotografia alaturata CV-ului trimis
- autoturism personal

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, tinar, informal, in care este respectata demnitatea umana
- salariu + comision motivante
- training in vinzarea produselor noastre
- masina + telefon
- calatorii in strainate

Firma noastra este partenerul pentru Romania al firmei Hagleitner din Austria. Hagleitner produce dispensere si solutii pentru cele mai inalte standarde de igiena, mai multe informatii despre aceste produse se pot afla vizitind situl http://www.hagleitner.com. Calitatea si avantajele produselor noastre au convins organizatii de prestigiu din Romania cu ar fi Porsche Romania, Hotelul Grand Plaza, Hotelul Iaki, Carion Romania, Autoworld, Spitalul Matei Bals precum si alte institutii la fel de prestigioase.