Reprezentant de vanzari/Van salesman - Bucuresti si Cluj Napoca

AKARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam 2 persoane(una in Cluj si cealalta in Bucuresti) ambitioase, cu putere de concentrare si nu in ultimul rind cu simtul umorului, pentru a da un impuls noii linii de business a firmei noastre, adica produse de igiena pentru colectivitati.

Cititi mai departe acest anunt:
- daca doriti sa faceti parte dintr-o firma in care se promoveaza o cultura lipsita de nonsensuri corporatiste specifice multinationalelor sau firmelor mari
- va place sa lucrati in propriul ritm fara ca cineva sa va impinga de la spate tot timpul

Pentru informatii suplimentare vizitati: www.hygienix.ro

CERINTE

- ambitie si capacitate de automotivare
- responsabilitate in a va face singur programul zilnic
- abilitatea de abordare a pietei cu un portofoliu restrins de produse, adica focalizare
- experienta de minim 2 ani in vinzari b2b este un plus
- stiinta de a vinde un produs mediu si premium
- permis de conducere, limba egleza la un nivel cel putin mediu
- lucrul in regim de home office

BENEFICII OFERITE

- salariu decent alaturi de comision foarte motivant
- masina de serviciu (microbuz pentru Bucuresti)
- telefon mobil
- training pe produse si vinzari
- oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv in care este respectata demnitatea umana
- libertate mare in alegerea modului de lucru

Suntem o firma specializata in importul si distributia accesoriilor pentru mobilier. Ne facem treaba cu pasiune, punem mult suflet (de ardelean) in relatia cu clientii nostri, credem 110% in calitatea si functionalitatea produselor noastre, asa ca nu e de mirare ca suntem liderii autentici ai Romaniei in accesorii inovative.