REPREZENTANT DE VANZARI PENTRU DEPARTAMENTUL TEHNICA INSTALATIILOR ELECTRICE

SC REHAU Polymer SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor REHAU pentru domeniul instalatiilor electrice;
- activitati de birou si deplasari in toata tara;
- acordarea de asistenta clientilor existenti;
- dezvoltarea retelei de clienti;
- analize de piata.

CERINTE

Pentru departamenul nostru de Tehnica instalatiilor electrice din Tunari/Ilfov cautam un reprezentant de vanzari. Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- studii superioare tehnice;
- experienta minim 1 an in vanzari;
- disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate;
- cunoasterea limbii germane constituie un avantaj;
- cunostinte foarte bune de limba engleza;
- flexibilitate, dinamism, tenacitate, capacitate de negociere;
- fire sociabila, cu dorinta de a invata permanent si capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea lucrului intr-o echipa tanara si dinamica in cadrul unui concern international;
- posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional;
- pachet salarial atractiv.

Ca marca de renume, REHAU este leader-ul mondial in solutii pe baza de polymeri din domeniul constructiilor, industriei si constructiilor de automobile. Sistemele noastre va sustin zilnic, in orice situatie, cateodata chiar fara sa realizati, dar intotdeauna cu foloase maxime. In intreaga lume, in peste 170 de tari, 15.000 de angajati contribuie cu initiativa si competenta lor la dezvoltarea continua a intreprinderii de familie pe care o reprezinta REHAU.