Reprezentant de vanzari - B2B

RTC Proffice Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Cerceteaza piata si identifica potentialii clienti;
-Elaboreaza si prezinta oferte clientilor;
-Promoveaza produsele companiei si participa la atingerea targetului de vanzari;
-Dezvolta portofoliul de clienti;
-Negociaza termenii contractuali cu potentialii clienti.

CERINTE

Dorim sa te alaturi echipei noastre daca ai:

-Studii medii sau superioare;
-Experienta minim 2 ani in vanzari (B2B), avantaj daca ai lucrat in domeniul biroticii -papetariei;
-Permis auto categoria B;
-Cunostinte Ms Office;
-Abilitati de negociere, vanzare, orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant, masina de serviciu, telefon;
-Programe de instruire permanenta;
-Consolidarea carierei alaturi de cea mai performanta echipa de vanzari;
-Includerea in programe de successiune si managementul talentelor.

RTC Proffice Experience, membru EOSA (European Office Supplies Alliance), lider in Romania pe segmentul distributiei produselor de papetarie-birotica este in cautarea unui nou membru al echipei!
Compania este parte a Diviziei Proffice, Divizia B2B de import si distributie articole pentru birou din cadrul grupului RTC.

Cu 20 de ani de experienta pe piata, un portofoliu cu peste 10.000 de produse, un rulaj ce cumuleaza cifra de afaceri a urmatoarelor 10 companii clasate in topul distribuitorilor de birotica-papetarie, Be Proffice raspunde celor mai exigente nevoi.