REPREZENTANT DE VANZARI

sc jaures fashion srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona geografica repartizata.
- Gasirea de noi clienti pe zonele mentionate mai sus.
- Promovarea produselor companiei.
- Preluarea si livrarea comenzilor.
- Urmarirea efectuarii platilor de catre clienti.
- Intocmire de rapoarte de activitate.
- Monitorizarea permanenta a pietei si a competitorilor.

CERINTE

- Persoana dinamica cu spirit comercial, orientata spre nevoile clientului si spre rezultat, cu spirit de initiativa.
- Persoana interesata de nivelul rezultatelor proprii si ale intregii echipe.
- Persoana serioasa, perseverenta, atenta si orientate spre pefectiunea rezultatelor profesionale.
- Persoana cu abilitati de comunicare si administrare a afacerii intr-o zona alocata.
- Experienta de minim 3 ani in vanzari directe.
- Varsta maxima 40 de ani.
- Carnet de conducere categoria “B”
- Disponibilitate de deplasari si program prelungit
- Rugam sa aplice doar cei care indeplinesc cerintele solicitate de catre noi.

Societatea activeaza in domeniul industriei textile, fiind producator si distribuitor de lenjerie intima, marca Charme si Jaures.