REPREZENTANT DE VANZARI

People Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti pentru atingerea obiectivului de afaceri;
- Analiza constanta a pietei de afaceri si identificarea potentialilor clienti;
- Implementarea unor actiuni de vanzare eficiente, centrate pe obtinerea de rezultate concrete;
- Vanzarea produselor si solutiilor/serviciilor in functie de nevoile clientilor;
- Mentinerea si dezvoltarea clientilor activi;
- Realizarea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experienta in vanzari business-to-business, vanzari directe;
- Coerenta si expresivitate in comunicarea personala si de afaceri;
- Atentie la detalii, capacitate de organizare;
- Curiozitate pentru a intelege si descoperi oportunitati de afaceri in intalnirile profesionale;
- Carnet de conducere, cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu stimulant cu multiple posibilitati de bonificare, pe cartea de munca;
- Masina, telefon mobil;
- Mediu de lucru bazat pe initiativa si autonomie in afaceri;
- Cursuri de specialitate.

People Design ofera clientilor sai solutii personalizate de atragere a angajatilor potriviti, identificare a potentialului oamenilor, si construieste strategii de motivarea si instruire eficiente.