Reprezentant de vanzari

TRANSIT STAR PACKAGING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
Participarea la negocieri, intocmirea actelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie.
Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.
Permis conducere categ.B.
Cunostinte PC.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa, telefon mobil, comision din incasari, masina de serviciu.

Firma noastra produce din carton de cea mai buna calitate si comercializeaza la preturi negociabile, ambalaje din carton microondul, ambalaje din carton ondulat trei straturi si ambalaje din carton ondulat cinci straturi.