REPREZENTANT DE VANZARI

ECOVITAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cresterea numarului de clienti;
- mentinerea clientilor existenti;
- promovarea brand-urilor distribuite;

CERINTE

- experienta in vanzari minim 3 ani;
- minim studii medii
- disponibilitate maxima pentru deplasari intensive
- permis auto;
- capacitati de negociere, bun organizator, seriozitate;
- fara litigii de munca la pozitiile anterioare
- preferabil vorbitor fluent de lb.engleza
- situatie personala stabila ( locuinta, casatorit / necasatorit, fara cazier)
- orientare business, bun negociator si perserverent, dorinta de promovare si dezvoltare regionala
- constanta si stabilitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri trimestiale si anuale
- masina de serviciu
- diurna, decontarea cheltuielilor de deplasare regionala
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere;
- training-uri profesionale periodice si traininguri
externe

DESCRIEREA FIRMEI

Lider in distributia echipamentelor pentru centre de
infrumusetare si a produselor profesionale, in vederea
extinderii diviziilor de produse profesionale