Reprezentant de vanzare - SISTEME DE IRIGARE PRIN PICURARE

Romstal Imex

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Identifica clienti potentiali
- Prezinta si sustine ofertele de vanzare,
- Negocieaza conditiile contractuale si finalizeaza vanzarea
- Intocmeste rapoarte specifice activitatii de vanzare

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii superioare (de preferat in domeniul tehnic/stiinte agricole)
- Experienta minim 5 ani in vanzarea sistemelor de irigatii prin picurare
- Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere
- Capacitate de a lucra independent si de a finaliza proiecte
- Disponibilitate pentru deplasari in tara

DESCRIEREA COMPANIEI:
Infiintata in 1996, Valrom Industrie este in prezent lider in Romania in productia de teava si fitinguri de material plastic pentru alimentare cu apa, cu gaz, pentru canalizare, instalatii sanitare si de incalzire. Pentru antreprenorii si comerciantii din Romania sau din afara tarii, Valrom Industrie este un important furnizor de solutii si sisteme de realizare si functionare a diverselor instalatii, remarcandu-se prin calitatea si varietatea produselor.
Mai multe informatii pe www.valrom.ro

Romstal Group este un grup de firme cu capital mixt, romano-italian, format din noua companii de prestigiu din domeniul comercializarii instalatiilor pentru constructii, productiei de tubulatura din materiale plastice, vanzarii de automobile, leasing, consultanta si brokeraj: Romstal Imex, Valrom Industrie, Romstal Leasing, Ink Consultanta si Brokeraj, Belform, Autoklass.