reprezentant/coordonator METROPOLITAN

reprezentant METROPOLITANS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intrati pe www.metropolitans.ro
- creati-va cont : codul persoanei care v-a recomandat: CCR2vP0S(intre P si S este cifra 0)
- promovarea si cunoasterea produselor companiei
- alegerea clientilor potriviti
- dezvoltarea retelei proprii
- pentru accesul la cont si folosirea bonusurilor este necesara o comanda pe contul personal o data la trei luni

CERINTE

- varsta :min 14 ani
- dorinta de a realiza venituri suplimentare
- alocarea a 2-3 ore pe zi
- experienta in afaceri tip mlm constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- 25-40% discount prin vanzarea directa a produselor
- bonus pe pe sase nivele din vanzarile celor inscrisi direct sau indirect
- comenzile se expediaza gratuit prin posta (min. 100 lei)
gratuit prin curier(min. 400 lei)
- seturi de testere si prezentarea afacerii gratuit
- inscrierea se face gratuit pe www.metropolitans.ro
- cataloage gratuite si ambalaje la fiecare comanda

Metropolitan comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Devenind reprezentant Metropolitan puteti castiga un comision echivalent cu 25-40% din vanzarile dumneavoastra. De asemenea, prin recrutarea altor persoane ce doresc sa vanda produsele noastre, primiti bonus pentru fiecare nivel al retelei create de dumneavoastra. Oferim produse de calitate la preturi accesibile. Astfel puteti obtine vanzari mai mari, deoarece aproape oricine isi poate permite sa cumpere produsele noastre. De asemenea clientii tind sa devina fideli si sa revina sa cumpere aceste produse de la dumneavoastra, insemnand mai multe vanzari si mai mult profit pentru dumneavoastra. Detalii: cristianx004@yahoo.com, 0768759251