Reprezentant / Coordonator ESSENCE

ESSENCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dinamica, responsabila, corecta, cu abilitati de comunicare si dornica de avansare

CERINTE

- Daca ai deja o retea Avon sau Oriflame, si chiar daca nu ai, iti propunem sa devii partener la o noua firma gem MLM, care promite foarte mult.
- Colaborarea necesita inscriere
- Castig 25% - 35 % din valoarea comenzilor + pana la 25 % din valoarea comenzilor echipei
- Va puteti deschide propria retea de distributie
- Posibilitati de avansare

BENEFICII OFERITE

Avantaje ale acestor colaborari:
- Nu necesita timp suplimentar
- Nu necesita studii (puteti avea orice fel de studii)
- Castig nelimitat
- Va puteti face propria afacere