Reprezentant / Coordonator AVON

Digimatic

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gasirea potentialilor clienti si prezentarea produselor
- sa contactati clientii la timp si sa luati comenzile lor
- sa livrati produsele clienti si sa incasati contravaloarea acestora pentru a va achita facturile la timp!!!
- gasirea unor noi reprezentanti, daca se doreste avansarea la pozitia de coordonator
- Veti putea cumpara produse pentru uz personal si pentru prieteni cu discount;
- Veti avea asigurata satisfactia de a avea prorpia afacere, mai ales daca deveniti coordonatori

CERINTE

dinamic; sociabil; serios; perseverent; comunicativ; motivat

BENEFICII OFERITE

- discount intre 15-30% in functie de valoarea comenzii
- produse-cadou datorita unor programe motivationale premiate cu cadouri
- livrarea coletului acasa este gratuita
- timpul de lucru este la libera alegere a reprezentantului
- training pentru coordonatori

DESCRIEREA FIRMEI

vinzari produse cosmetice