Reprezentant/ Coordonator

avon cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

AVON ITI INDEPLINESTE VISELE!!
Esti eleva sau studenta si ai nevoie de bani de buzunar pentru distractii?
Esti in concediu postnatal si vrei sa-ti completezi veniturile, fara sa-ti neglijezi copilul? Vrei sa obtii un venit suplimentar dar nu ai timp la dispozitie??
O GRAMADA DE MOTIVE PENTRU A FOLOSI ACEASTA OPORTUNITATE!!
Iti plac provocarile? Vrei sa fii propriul tau stapan? sa beneficiezi de un program flexibil?
Avon te ajuta sa iti incepi propria afacere oferindu-ti sansa sa faci parte din cea mai de succes companie pentru femei.
Profita. Acum este sansa ta !!! Tot ce trebuie sa faci este sa prezinti brosura Avon persoanelor apropiate si sa strangi comanda

CERINTE

- dinamism, ambitie, abilitati de comunicare;
- incredere in sine;
- spirit de initiativa;
- dorinta de a-si completa veniturile cu o activitate suplimentara

BENEFICII OFERITE

Job part-time (lucrezi cand ai chef si timp)
- Castiguri atragatoare -onorariu in functie de comanda (pana la 40% din valoarea comenzii!!);
- Beneficiezi de cadouri (produse) Avon.
- Achizitionezi produse la preturi mai mici decat in brosura, discount de pana la 30%.
- Afli din timp ce produse noi se vor lansa si le poti avea la preturi promotionale.
- INSCRIEREA si TRAINING-ul sunt GRATUITE
- Posibilitatea reale de avansare si de dezvoltare personala.
- Posibilitatea de a face parte din clubul reprezentantilor de elita: clubul NOVA

companie de produse cosmetice ce activeaza atat pe piata interna cat si cea externa