Reprezentant commercial/vanzari

FUTURE JOB AGENCY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si dezvoltarea retelei de clienti;
- Prezentarea produsului si scoaterea in evidenta a caracteristicilor acestuia;
- Sustinerea de prezentari ale produsului;
- Atingerea targetului comercial lunar;
- Intocmirea periodica de rapoarte de activitate;
- Experienta de lucru in Excel si Powerpoint.

CERINTE

- Abilitati bune de comunicare;
- Persoana foarte activa din punct de vedere social;
- Experienta anterioara in marketing, vanzari, relatii;
- Clientii, organizare evenimente sau PR si comunicare;
- Carnet de conducere categoria B (dobandit de minim 1 an)
- Cunostinte Limba Engleza - nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (salariu net + bonus);
- Masina, tableta si telefon;
- Program de lucru flexibil;
- Cheltuieli de munca, suportate de companie;
- Perioada contractuala – nedeterminata.

Societatea Future Job Agency SRL, este un agent de munca temporara al carui core business este punerea la dispozitia Utilizatorilor/Societatilor personal calificat si/sau necalificat fie prin angajarea si salarizarea directa a personalului, fie prin organizarea selectiei si recrutarii personalului necesar pentru angajarea de catre Societatea Client. Future Job Agency SRL a fost creata in Romania ca urmare a strategiei de dezvoltare pe plan european al fondatorului sau italian. Din acest motiv Future Job Agency se prezinta in Romania ca o agentie de munca care intruneste in sine experienta a 10 ani in domeniul furnizarii temporare de personal in Italia si alte tari europene in sectoare precum: transporturi, economice – construcții, metal/mecanic, sanitar, distributie, alimentatie publica, turism etc.