Reprezentant Comercial Tehnic

ALBERT BERNER srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

identificarea potentialilor clienti,prezentare produse(catalog),identificare necesitati,intocmire oferte de pret,intocmit comenzi,urmarit incasari,completat formulare interne

CERINTE

tineri,dinamici,cu inclinatii si cunostinte tehnice auto sau constructii (constituie avantaj),seriosi,organizati,abilitati de comunicare ,permis cat B, experienta in vanzari tehnice(constituie avantaj),

BENEFICII OFERITE

auto,telefon,bonuri de masa pentru zilele lucratoare,salariu fix+comision din incasari,pregatiri periodice specifice postului in tara si strainatate,bonusuri pentru indeplinit target-uri,prime,posibilitate de promovare...

VANZARI DIRECTE:organe normate de asamblare si fixare,chimice tehnice,produse pentru tehnica gauririi,debitarii,polizarii,slefuirii,filetarii,scule manuale, electrice si pneumatice,produse pentru protectia muncii si a suprafetelor,produse pentru depozitare,mic utilaj pentru atelierele auto... Pentru mai multe informatii intrati pe: www.berner.de si www.berner-romania.ro