Reprezentant medical/ Reprezentant comercial farmacii

SDS Inter Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea, promovarea si/sau cumpararea produselor farmaceutice si indeplinirea obiectivelor de vanzari/achizitii;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii companiei;
- marirea portofoliului de clienti si furnizori, prin identificarea de noi clienti/ furnizori din piata farma;
- negocierea si incheierea contractelor de furnizare marfa cu clientii din zona arondata;
- monitorizarea incasarilor si platilor;

CERINTE

- Experienta in vanzarea produselor farmaceutice de minim 1 an, buna cunoastere a pietei farmaceutice;
- orientare catre client si rezultat.
- abilitati de comunicare si interrelationare, negociere, socializare, planificare financiara, lucru in echipa;,
- persuasiune, seriozitate, perseverenta, integritate, profesionalism, orientare spre excelenta
- Experienta in achizitii farma poate constitui un avantaj;
- Limba engleza – conversational
- Carnet conducere cat. B;

Interviurile vor avea loc doar cu persoanele selectate in urma convorbirilor telefonice si a informatiilor furnizate de CV.
Doar candidatii selectati vor fi contactati. Data limita pentru interviuri: 15 Decembrie

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii unei solide cariere profesionale in domeniul farmaceutic intr-un mediu profesional, motivant, competitiv cu excelente perspective de dezvoltare.
Pachet format din parte fixa plus comision atractiv precum si bonusuri in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Pharmaceutical distribution company