Reprezentant comercial farmacii

SDS Inter Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cumpararea (si vanzarea ca activitate secundara) produselor farmaceutice si indeplinirea obiectivelor de achizitii;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii companiei;
- marirea portofoliului de furnizori, prin identificarea de noi furnizori din piata farmaceutica;
- negocierea si incheierea contractelor de furnizare marfa cu clientii din zona arondata;
- monitorizarea platilor catre furnizorii proprii;

CERINTE

Cerinte
- Experienta in vanzarea si/ sau achizitionarea produselor farmaceutice de minim 1 an, buna cunoastere a pietei farmaceutice;
- orientare catre client si rezultat.
- abilitati de comunicare si interrelationare, negociere, socializare, planificare financiara, lucru in echipa;,
- persuasiune, seriozitate, perseverenta, integritate, profesionalism, orientare spre excelenta
- Limba engleza – nivel conversational (avantaj)
- Carnet conducere cat. B;

Interviurile vor avea loc doar cu persoanele selectate in urma interviurilor telefonice si a informatiilor furnizate de CV.
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
Oportunitatea dezvoltarii unei solide cariere profesionale in domeniul farmaceutic intr-un mediu profesional, motivant, competitiv si cu excelente perspective de dezvoltare.
Pachet format din parte fixa plus comision atractiv si alte beneficii care se discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Depozit farmaceutic, distribuitor medicamente.