Reprezentant Comercial DIGI TV

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea serviciilor DIGI TV ale RCS&RDS;
- Atingerea obiectivelor zilnice si a targheturilor lunare trasate de superiorul direct;
- Extinderea si administrarea bazei de clienti din zona de responsabilitate;
- Ofertarea, negocierea si finalizarea contractelor;
- Promovarea imaginii companiei printr-o atitudine pozitiva, proactiva si orientata catre client.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Abilitati foarte bune de identificare si rezolvare probleme;
- Capabil de a respecta termenele si de a putea rezolva un volum mare de munca;
- Atitutine proactiva si orientata catre client;
- Spirit de echipa;
- Rezistenta la lucru in conditii de stres;
- Disponibil la program prelungit;
- MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]