Reprezentant Comercial - Departamentul Echipamente Constructii -Bucuresti

Protruck Echipamente de Constructii - Bucuresti

26-04-2007 | EXPIRA LA 26-05-2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea de echipamente de constructii , prospectarea pietei, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii.


CERINTE

- studii superioare ( Profil mecanic-utilaje de constructii);
- limba engleza;
- operare PC;
- permis de conducere -B;
- experienta in vanzari (avantaj);
- abilitati de comunicare.


BENEFICII OFERITE

- Autoturism de serviciu, telefon , laptop fac parte din echipamentele / instrumentele de lucru puse la dispozitie de catre companie.


DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor autorizat New Holland.
Serviciile Protruck Echipamente Constructii au fost dezvoltate de-a lungul timpului, fiind, practic, unul din avantajele noastre competitive. Oferim, in momentul actual, atat servicii pre-vanzare cat si servicii post-vanzare.
Servicii pre-vanzare:
- asistenta in alegerea celui mai potrivit vehicul
- posibilitatea efectuarii de drive-teste
- asistenta in alegerea celei mai bune solutii financiare
- asistenta in intocmirea dosarului de leasing
Servicii post-vanzare:
- service (diagnoza, reparatii si intretinere)
- piese de schimb originale
- asistenta de urgenta � atelier mobil
- service non-stop