Reprezentant Comercial Bucuresti / Iasi

SC Tamisa Trading Distributie SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata parafarmaceuticelor
- Promoveaza produsele noi ale companiei si ofertele speciale
- Mentine si dezvolta relatia cu clientii actuali
- Identifica noi clienti
- Negociaza si incheie contracte
- Monitorizeaza activitatea concurentei
- Intocmeste rapoarte specifice activitatii de vanzari

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Permis de conducere: categoria B, min. 2 ani vechime, fara incidente grave
- Capacitate de organizare si planificare
- Persoana dinamica, serioasa
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Bune abilitati de comunicare si interrelationare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri in functie de realizari + pachet standard motivational

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei

Cu o experienta de peste 20 de ani SC Tamisa Trading Distributie SRL este unul din distribuitorii importanti de produse farmaceutice, fiind prima companie care a asigurat distributia de produse farmaceutice la nivel national. Grija pentru client si buna cunoastere a pietei farmaceutice a determinat o dezvoltare a portofoliului de produse si servicii oferite in piata, astfel incat SC Tamisa Trading Distributie SRL a devenit si producator de suplimente nutritive si materiale sanitare si distribuitor de parafarmaceutice.