Reprezentant Comercial Bucuresti

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Promovarea si vanzarea serviciilor RCS&RDS catre persoane juridice;
¿ Atingerea obiectivelor zilnice si a targheturilor lunare trasate de superiorul direct;
¿ Extinderea si administrarea bazei de clienti din zona de responsabilitate;
¿ Ofertarea, negocierea si finalizarea contractelor;
¿ Promovarea imaginii companiei printr-o atitudine pozitiva, proactiva si orientata catre client.

CERINTE

¿ Absolvent studii superioare;
¿ Experienta de cel putin 1 an de zile in vanzari in IT;
¿ Foarte bune abilitati de comunicare ;
¿ Foarte bune abilitati de prezentare si negociere;
¿ Atitudine proactiva ;
¿ Rezistenta la stres ;
¿ Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point);
¿ Cunostinte bune de limba engleza;
¿ Adaptabil la un program flexibil;
¿ Permis de conducere, categoria B.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]